Amnesty hledá specialistu/specialistku péče o dárce
Článek
Inzeráty publikován 22.8.2022
Česká pobočka Amnesty International hledá posilu do týmu péče o dárce a telefundraisingu.
Abychom mohli zůstat nezávislí a chránit lidská práva po celém světě, potřebujeme podporu našich dárců. Proto hledáme další členy našeho energického týmu, kteří se o ně budou starat!
Nemusíte se bát předem předepsaných rozhovorů. U nás se s dárci přátelsky bavíme a budujeme s nimi dlouhodobý vztah. V práci si vlastně budete povídat o tom, co vás i naše dárce zajímá – lidská práva.
Práce u nás může být vstupem do světa nezisku. Rozumět fundraisingu a komunikaci s dárci jsou obrovské benefity pro jakoukoli budoucí pracovní pozici v neziskovém sektoru.
Co budete dělat:
Volat našim pravidelným podporovatelům a žádat je o finanční podporu
Rozšiřovat své komunikační znalosti a dovednosti
Podle nálady se zapojíte i do dalších akcí Amnesty
Jak poznáte, že jste ten pravý/ta pravá?
Zajímají Vás lidská práva a rádi se (nejen o nich) bavíte s ostatními
Jste komunikativní, máte přiměřené sebevědomí, nemáte ostych
Informace o pozici
Práce na 15h/týden
130 Kč / hodinu (po 6 měsících navýšení na 150/h).
Další informace se dozvíte na osobním pohovoru. Strukturované životopisy společně s motivačním dopisem zasílejte emailem na adresu martina.neradova@amnesty.cz. Do předmětu napište „TLF AI“.
Aktuální petice
Řekněte českému Parlamentu: Ochrana práva na interrupci patří do ústavy
Každých 23 minut zemře ve světě žena nebo dívka kvůli zákazu nebo výraznému omezení interrupcí ve své zemi. Jedná se o matky, manželky a dcery, které kvůli nedostupnosti základní zdravotní péče zaplatily vlastním životem. V Česku se ochrana reprodukčního zdraví žen zastavila v 80. letech minulého století. Vývoj posledních let i dní však ukazuje, že ochranu tohoto práva je třeba posílit. Česká republika by měla právo na interrupce ukotvit v ústavě a zajistit tak nejvyšší možnou právní ochranu žen a jejich zdraví.
Aktuální počet podpisů: 3545 Náš cíl: 5500
Další zprávy
© Getty Images
© Amnesty International