Pravidla diskuzí na kanálech Amnesty
Článek
publikován 24.10.2023
Vážíme si všech relevantních komentářů, které jsou ohleduplné k ostatním diskutujícím. Abychom na našich kanálech mohli tvořit bezpečný prostor, prosíme vás, abyste dodržovali následující pravidla.
- Diskutujte slušně
V diskuzích dodržujte pravidla zdvořilosti, taktu a respektu. Nikdy nezapomínejte, že na druhé straně displeje či obrazovky sedí reálný člověk. Diskutujte proto s respektem a držte se tématu. Amnesty International si vyhrazuje právo smazat komentáře obsahující sprostá slova či vulgarismy.
- Nesdílejte nevyžádaný obsah
Komentáře s diskriminačním, sexistickým, násilným, urážlivým, pomlouvačným, nezákonným obsahem nebudou tolerovány. Dále se prosím zdržte zveřejňování komerční reklamy/spamu, citací bez uvedení zdroje a příspěvků bez věcné souvislosti s tématem příspěvku. Amnesty International si vyhrazuje právo takové komentáře smazat.
- Kritizujte konstruktivně
Kritické vyjádření názoru – samozřejmě také i na práci Amnesty International – je v duchu lidského práva na svobodu projevu žádoucí. Mělo by být ale věcné a konstruktivní. Dejte druhé straně příležitost na vaši kritiku reagovat. Amnesty International si vyhrazuje právo smazat příspěvky, které k věcné diskusi nepřispívají.
- Varování, nahlášení nebo blokace
Zneužití a porušení pravidel může vést ke smazání komentářů, varování a případnému nahlášení na dané platformě. Při opakujícím se porušení si vyhrazujeme právo uživatele zablokovat, pokud to platforma umožňuje.
Předem děkujeme za dodržovánní výše uvedených pravidel a těšíme se na věcné a přínosné diskuze. Komunikovat s námi můžete na Instagramu, Facebooku i Twitteru.
Aktuální petice
Její sourozence tajně popravili, ona je už dvanáct let ve vězení. Pomůžete?
Íránka Maryam Akbari Monfaredová je již téměř dvanáct let nespravedlivě vězněna pouze kvůli svému kontaktu s příbuznými v zahraničí, již jsou členy exilové opoziční organizace Lidoví mudžahedínové. Dne 10. března 2021 byla převezena z věznice Evin v Teheránu do věznice v provincii Semnan, vzdálené přes 200 km od její rodiny, což je v rozporu jak s mezinárodním, tak íránským právem. Od června 2021 ji ve vězení nesmí rodina navštěvovat.
Aktuální počet podpisů: 2921 Náš cíl: 3000
Další zprávy
© Przemysław Stefaniak/Amnesty International