Pravidla diskuzí na kanálech Amnesty

  Článek

publikován 24.10.2023

Vážíme si všech relevantních komentářů, které jsou ohleduplné k ostatním diskutujícím. Abychom na našich kanálech mohli tvořit bezpečný prostor, prosíme vás, abyste dodržovali následující pravidla.

  • Diskutujte slušně

V diskuzích dodržujte pravidla zdvořilosti, taktu a respektu. Nikdy nezapomínejte, že na druhé straně displeje či obrazovky sedí reálný člověk. Diskutujte proto s respektem a držte se tématu. Amnesty International si vyhrazuje právo smazat komentáře obsahující sprostá slova či vulgarismy. 


  • Nesdílejte nevyžádaný obsah

Komentáře s diskriminačním, sexistickým, násilným, urážlivým, pomlouvačným, nezákonným obsahem nebudou tolerovány. Dále se prosím zdržte zveřejňování komerční reklamy/spamu, citací bez uvedení zdroje a příspěvků bez věcné souvislosti s tématem příspěvku. Amnesty International si vyhrazuje právo takové komentáře smazat. 


  • Kritizujte konstruktivně

Kritické vyjádření názoru – samozřejmě také i na práci Amnesty International – je v duchu lidského práva na svobodu projevu žádoucí. Mělo by být ale věcné a konstruktivní. Dejte druhé straně příležitost na vaši kritiku reagovat. Amnesty International si vyhrazuje právo smazat příspěvky, které k věcné diskusi nepřispívají.


  • Varování, nahlášení nebo blokace

Zneužití a porušení pravidel může vést ke smazání komentářů, varování a případnému nahlášení na dané platformě. Při opakujícím se porušení si vyhrazujeme právo uživatele zablokovat, pokud to platforma umožňuje. 



Předem děkujeme za dodržovánní výše uvedených pravidel a těšíme se na věcné a přínosné diskuze. Komunikovat s námi můžete na Instagramu, Facebooku i Twitteru.


Aktuální petice

  Česká republika

Amnesty vyzývá vládu a parlament: Zpřísněte zbraňovou legislativu v České republice!

Když střelné zbraně skončí v nezodpovědných rukou, může to znamenat katastrofu. České zákony, které regulují získávání zbraní, jsou přesto jedny z nejmírnějších v Evropě. V ČR se za posledních patnáct let odehrály již čtyři masové střelby, a je proto nejvyšší čas, aby se zákonodárci a zákonodárkyně zabývali tím, kdo má přístup ke zbraním a za jakých podmínek. Zatím je tato debata vedena převážně směrem k deregulaci nabývání a držení zbraní. Podepište petici a pojďte to změnit!

 

Aktuální počet podpisů: 244 Náš cíl: 5000

Podepíšu

Všechny petice

Tyto webové stránky používají cookies pro zlepšení uživatelského komfortu, předvyplnění údajů podporovatele. Zjistit více...
Díky za upozornění...